Vanaf aankomend seizoen is Mark Sluis de nieuwe Keeperstrainer van FC Driebergen seniorenselectie, hij wordt verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen van de keepers van het 1e, O23, 2e en JO17. Tot afgelopen seizoen was hij nog keeper bij het 1e van onze buren van DEV Doorn en besloot kort geleden te stoppen met voetbal.
Mark staat in de regio bekend als specialist met kennis in het opleiden van keepers, maar ook in het opleiden van voetballers op zowel individueel als collectief vlak. Daarnaast loopt hij al jaren op ons sportpark rond als Sport Coördinator bij de SKDD, zij zijn gevestigd in het clubgebouw van FC Driebergen. Ofwel, onze club is bekend terrein voor hem. Wij zijn dan ook blij dat Mark aan de slag kan gaan met onze talentvolle keepers Luke (O17), Lucas (2e), Menno (O23/1e), Tjerk (O23/1e) en onze ervaren Michel (1e). In augustus gaan ze al met elkaar aan de slag.
Thomas Meeles VTZ: “Ik ben blij dat we op de valreep een betrouwbare naam uit de regio hebben weten te strikken. Mark is na contact met onze Hoofdtrainer Valentijn in gesprek geraakt over de optie om onze seniorenkeepers te gaan trainen. Daar ontstond direct al interesse van beide kanten uit. Ik ben ervan overtuigd dat Mark onze jonge keepers een stap verder kan brengen in hun ontwikkeling als keeper, maar ook onze 32-jarige Michel van Bruggen het een en ander kan gaan bijbrengen. Je bent namelijk nooit te oud om te leren!”
Mark Sluis: “Ik heb zin om een eerste echte uitdaging aan te gaan met het trainen van keepers op seniorenniveau bij FC Driebergen. Aankomend seizoen ga ik mezelf bezighouden met m’n eigen bedrijf Mark Sluis Training, m’n werk bij SKDD, aan de slag als Trainer/Coach van DEV O18 en dit kwam eigenlijk als extra op m’n pad. Ik wil voor mezelf vooral ontdekken waar nou echt m’n passie ligt. Deze kans geeft mij de mogelijkheid dit te gaan onderzoeken. Ik heb veel zin om aan de slag te gaan met deze groep keepers en samenwerking met de staf bij FC Driebergen.”



